.

.

ОСНОВИ на ѕидната Рамка Мат-Црн металик од нилсен-11х14

ОСНОВИ на ѕидната Рамка Мат-Црн металик од нилсен-11х14

DEN 479.84
Износ

Нашите црни ОСНОВИ металната рамка прикажува отпечаток од 11 х14 во рамка за дизајн со рамен врв доаѓа во комплет со ѕидни држачи за лесно закачување на ѕид или вертикално Или хоризонтално Обликување е 13 32 широка подлога без Киселина за доживотна нега на вашата стаклена леќа отпорна на Отсјај За печатење Изработена од нилсен Сендафрејм акции комплетната линија на нилсен-Бејнбриџ готови рамки за да ја направите Големината на вашиот проект : 11х14. црни ОСНОВИ.

R

Им се допаѓа и на купувачите