.

.

Уникатен Разбој Плетен Чинди Килим Сино И Природно Природно 5 ' 1 8 ' Правоаголник Плетенка Апстрактна Удобност Совршен За Дневна Соба Кревет Соба Трпезарија Канцела

Уникатен Разбој Плетен Чинди Килим Сино И Природно Природно 5 ' 1 8 ' Правоаголник Плетенка Апстрактна Удобност Совршен За Дневна

DEN 2574.08
Износ

"Природно" не мора да значи "неутрално", а Нашата Колекција Чинди Со Плетенки го докажува токму тоа. Рачно плетенка Во Индија од 100% памук, живописните бои на оваа колекција носат свежа бохо атмосфера што сигурно ќе ја разубави секоја просторија. Сина/5 '0 х 8' 0. 60% Памук и 40% Јута. Машински Изработени. Област Килим. Индија. Семејна Соба; Домашна Канцеларија; Кујна; Трпезарија; Детска Соба; Спална Соба. 0,5 Инчи. Упатства за нега : редовно Вакуумирајте и чистете на самото место. Внатре. За да ги отстраните сите набори, превртете го килимот наопаку и превртете се во двете насоки, вршејќи притисок. Вашиот килим ќе лежи рамно за неколку дена. Сликите и димензиите на килимот се што е можно попрецизни. Димензиите и боите може малку да се разликуваат.

R

Им се допаѓа и на купувачите