.

.

Греј од Грејсон Социјална женска плус големина ACDC назад во црна супер мека долга ракав пуловер џемпери

Греј од Грејсон Социјална женска плус големина ACDC назад во црна супер мека долга ракав пуловер џемпери

DEN 287.84
Износ

Вратете се во црно и носете го омилениот пулвер со рокенрол. Овој врвен долг ракав AC/DC од Грејсон Социјал има удобна силуета - совршена за лежење наоколу и слушање на вашата омилена музика. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'11 ", половината : 34", биста : 41 ", колкови : 45". Моделот носи големина 1x. Екипаж. Долги ракави. Контраст графички принт. © Leidseplein Presse B.V., сите права се задржани. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Plusенски плус AC/DC Pullover од Греј од Грејсон Социјал.

R

Им се допаѓа и на купувачите