.

.

Печатење на црвено срце, предиво-креон

Печатење на црвено срце, предиво-креон

DEN 2.33
Износ

Предиво од црвено срце. Ова предиво со влошена тежина доаѓа во одличен опсег на бои, вклучувајќи и цврсти материи и отпечатоци. Категорија на тежина : Категорија на тежина : 4 . Содржина : 100% акрилик . Поставете : Solids-16oz/454g 930yds/850m . Multi-12oz/340g 683yds/625m . Мерач : Плетен-18СТ x 24r = 4in/10cm во големина US7/4,5мм игли . Crochet-13 SC x 17 R = 4in/10cm на големината I9/5.5mm куки . нема цврсти материи. Dyelotted Multi's : Ние се обидуваме, но не сме секогаш способни да одговараат на Dyelots . Грижа : Машината за миење суво суво не белило, не се исуши.

R

Им се допаѓа и на купувачите