.

.

Винтај Специјално Издание-Оз Топка Пеин Чекан За Метална Смитинг Глава

Винтај Специјално Издание-Оз Топка Пеин Чекан За Метална Смитинг Глава

DEN 137.28
Износ

Користете го овој чекан за топче винтај заедно со блок на клупата за да отпечатите зборови или привлечност на занитвам на изменети празни места и да создадете потресен изглед на вашите наоди. Користете ја тркалезната глава за да го обликувате и омекнете вашиот метален проект. Мерења : главата е долга 2,5" (63,5 мм). Рамниот крај има дијаметар од 3/4 " (19мм). Кружниот крај е длабок 1/2" (12,7 мм). 9.5" (241мм) вкупна должина. Не заборавајте да носите заштита за очи! Винтај Специјално Издание - 4 мл Топката Пеин Чекан За Метал Смитинг 2.5 Инчен Главата.

R

Им се допаѓа и на купувачите