.

.

5 Хартија Отсечени Велигденски Зајаче Украси, 10-Брои

5 Хартија Отсечени Велигденски Зајаче Украси, 10-Брои

DEN 2.00
Износ

Додадете малку симпатичен карактер во вашиот дом, канцеларија или училница оваа пролетна сезона Со Овие мила Хартија Отсечени Украси За Велигденски Зајачиња. Обликувани како класични велигденски зајачиња во пастелна нијанса на лаванда, овие исечоци од хартија го прават украсувањето На Вашиот Лов На Велигденски јајца или Велигденска вечера брзо. Користете неколку ленти проѕирна лента за да ги прицврстите на ѕидови, прозорци или други украси од хартија. Можете исто така да ги шират на врвот На вашата велигденска трпеза како шарени и празнични растера. 5 " Хартија Исечете Украси За Велигденски Зајачиња, 10-Брои : Пакет Од 10 Хартија Исечете Украси За Велигденски Зајачиња. Велигденска Хартија Отсечени мерка 5". Празнично за детска велигденска забава или велигденска роденденска забава. Залепете мини велигденски украси на прозорци, ѕидови или постер за забави. Координирајте се со други украси За велигденски забави и материјали за забави.

R

Им се допаѓа и на купувачите