.

.

24Севечна облека за удобност плус големина макси здолниште

24Севечна облека за удобност плус големина макси здолниште

DEN 3.33
Износ

Класично и модерно, ова трендовски здолниште со максимална должина од облека за удобност 24/7 има лесна еластична лента за половината за постојана удобност во стилот. Ова стилско здолниште е завршено со допир на стрии за да одговара на кој било вид на тело како шарм. Достапно во широк спектар на бои, ова здолниште е совршен додаток на гардеробата на секоја мода. Модел : Цврста боја. Начин на живот : случајна плус големина. Материјали : 95-процент рајон, 5-процентен спандекс.

R

Им се допаѓа и на купувачите