.

.

Декмод 13 Внатрешна Надворешна Скулптура На Пилешка Градина

Декмод 13 Внатрешна Надворешна Скулптура На Пилешка Градина

DEN 560.16
Износ

Декмод 13 " Внатрешна Скулптура На Пилешка Градина на Отворено е уникатен додаток на вашиот стилски дом. Креативен начин да додадете добредојден изглед со задебелен дизајн во вашиот надворешен амбиент. Оваа градинарска скулптура е совршена за создавање фокусна точка и додава привлечен изглед на вашиот надворешен двор. Додадете ја скулптурата во вашата градина или користете ја во затворени простории за да надополните природна тема. Оваа ставка бродови во 1 картон. Полистонската градинарска скулптура прави одличен подарок за секоја пригода. Погоден за внатрешна и надворешна употреба. Оваа ставка бродови целосно собрани во едно парче. Ова е единствена градинарска статуа во сива боја. Земја стил. Дизајниран со пријатен шарм, природна топлина и безвременска романса за да создаде здрава атмосфера. Оваа шармантна скулптура е изработена од полистонски материјал. Овој декор има текстура сива завршница со кафеава боја на клунот. Деталите како лабави шипки и пердуви на грбот и даваат на кокошката реален изглед, овој декор во форма на кокошка има груба текстура и рамна основа. Градинарската скулптура е со димензии 12 L x 8 W x 13h инчи и тежи 2,2 килограми. Оваа градинарска скулптура е обликувана како пилешко што положува на своите јајца. Избришете ја со сува крпа. Полирезин заварени скулптура со цврста текстура. Земја стил. Декмод 13" Внатрешна Надворешна Скулптура Од Пилешка Градина прави совршен додаток на секој дом.

R

Им се допаѓа и на купувачите