.

.

Terra & Sky плус големина цврст плетен фустан од миди

Terra & Sky плус големина цврст плетен фустан од миди

DEN 640.00
Износ

Разноврсна за секоја пригода. Со здолниште со ветровито ниво, овој миди фустан од треперењето на предниот дел и задниот дел; сурово полите. 97% полиестер/3% спандекс. Машина за перење. Увезени. Издвоен миди фустан за жени со плус големина од Terra & Sky.

R

Им се допаѓа и на купувачите