.

.

Тајни богатства женски луксузен чипка турка градник

Тајни богатства женски луксузен чипка турка градник

DEN 303.84
Износ

Присилување што е совршено 24/7! Тајните богатства луксузни чипка за поттикнување на чипка ги дефинираат и ги обликуваат природните кривини. Чашите со постепена контура со пена додаваат вистинска количина на природен лифт и поддршка, додека дизајнот на балетот назад ги одржува ремените совршено во место. Направено со флертуван дизајн на чипка, перничена кука и очи и хардвер од розово злато, овој стил го воздигнува секојдневно. Притиснете ја подлогата. Двоен слој крило со балет назад за поддршка. Allever Lace. Сјај преден каиш. Кука прстен за Racerback. Хардвер од розово злато. Перничена кука и око. 88% најлон 12% спандекс.

R

Им се допаѓа и на купувачите