.

.

27 86 0.31 Слива Полипропиелен Тркач Килим

27 86 0.31 Слива Полипропиелен Тркач Килим

DEN 3.00
Износ

Овој современ дизајн на килим е инспириран од маѓепсани ботанички градини. Овој прекрасен килим ќе биде централниот дел на декорот на вашата соба со своите големи цвеќиња и нијанси на виолетова слива и полноќна црна боја. Исклучителен полипропиленски машински тепих со поддршка од јута за долготрајна боја и издржливост. 27" х 86" х 0.31 " Слива Полипропиелен Тркач Килим.

R

Им се допаѓа и на купувачите