.

.

Машки Перформанси Чорапи Ниско Намалување, Пакет

Машки Перформанси Чорапи Ниско Намалување, Пакет

DEN 1.33
Износ

Резервирајте ги вашите омилени лесни чорапи со овој пакет со суштинска вредност ОД И1, кој вклучува шест пара за веднаш да ја надополните вашата колекција. Дизајнирани имајќи ги предвид перформансите за супериорна удобност, овие чорапи нудат ниска должина тоа е точно, без разлика дали сте на работа или во игра. Овие разноврсни чорапи удираат во глуждот и се погодни за носење со атлетски шорцеви, пот, фармерки или секојдневни работни панталони, а нивната кадифена ткаенина со удобност обезбедува сигурно вклопување и во патики и во работни чевли. Овој шест пакет чорапи со низок крој е достапен во избрани бои. И1 Машки Перформанси Чорапи Низок Крој, 6-Пакување : 97% полиестер, 2% гума, 1% спандекс . Чорапи . Шест пара . Ниско намалување . Лесен . Поддршка за лак . Рамен спој на прстите за удобност . Ребрести манжетни за удобност и истегнување . Достапно во различни стилови . Машинско перење ладно, миење со слични бои, само белило без хлор кога е потребно, исушете го ниско, не пеглајте.

R

Им се допаѓа и на купувачите