.

.

Светото Писмо Ѕидови Господ Излез 15: Гитара Цвет Христијански Ѕид Уметност Библиски Стих Печатење Подготвени Да Висат Нерамни

Светото Писмо Ѕидови Господ Излез 15: Гитара Цвет Христијански Ѕид Уметност Библиски Стих Печатење Подготвени Да Висат Нерамни

DEN 1855.20
Износ

Подобрете го вашиот простор со нашето елегантно религиозно платно, прикажувајќи инспиративно верско печатење и моќни библиски списи. Ова прекрасно уметничко дело поттикнува подлабока врска со вашето духовно патување и служи како секојдневен потсетник за божественото водство и мудрост.Искусете ја убавината на нашата прекрасна платнена уметност, дизајнирана со материјали со музејски квалитет и живописни бои кои траат цел живот. Изработени во САД и ЕУ, нашите платна даваат приоритет на издржливоста, јасноста на сликата и точноста на бојата. Ние користиме мастила базирани на пигмент, отпечатоци од платно од уметник и ОБА и целосни рамки за да постигнеме цврста, рамна завршница. Нашите уникатни рачно склопени и испружени уметнички дела ја користат најновата технологија за печатење и материјали од висока класа, осигурувајќи дека вашето парче ќе се негува со генерации.Одликувајќи се со прави рабови, цврсто врамување и силно покриена подлога, секоја рамка има цврсто лице за поддршка на платното и спречување на деформација. Нашите платна се подготвени да висат со лесен за инсталирање хардвер, што го прави без напор да покажете убаво парче во вашата дневна соба, спална соба или кујна. За да се грижите за вашето платно, едноставно користете чиста, влажна крпа за нежно да ја избришете прашината, одржувајќи ги вашите уметнички дела свежи и чисти.Сакаме да се осигураме дека вашето платно е совршено прилагодено за вашиот простор, затоа нудиме различни големини на длабочина на платно За различни региони : Северна И Јужна Америка : 1,25" (3,18 см)Западна Европа : 1,50" (3,81 см)Австралија/НЗ : 1,18" (3 см)За нашите пријатели Во Австралија и Нов Зеланд, имаме некои прилагодувања на големината за да се осигураме дека вашето платно изгледа Токму Она Што Е Различно : Нашата цел при креирањето на вашиот избор е издржливост, јасност на сликата и точност на бојата. Ние го правиме ова за вас со примена на мастила базирани на пигмент, користејќи отпечатоци од платно од уметничко одделение, обезбедувајќи целосна рамка во секое печатење, што е подготвено за закачување. Уникатна Платнена Уметност : сите наши уметнички ѕидни декори се гордо собрани и рачно испружени во САД или ЕУ користејќи ја најновата технологија за печатење и материјали од висока класа. Супериорен Дизајн : се користат само мастила базирани На пигмент од фотографско одделение, така што вашиот принт останува живописно живописен со години. Прави Рабови На Платно : Цврст висококвалитетен материјал за врамување и силно покриена подлога. Секоја рамка е изградена со цврсто лице за поддршка на платното и спречување на деформирање и олабавување. Подготвено За Закачување : Лесно за закачување и безбедно пакување доаѓа со висечки хардвер за без напор инсталација на платното. Изберете прекрасно уметничко дело на кое вашите пријатели и семејство ќе им се восхитуваат со години за да висат во дневната соба, спалната соба или кујната.

R

Им се допаѓа и на купувачите