.

.

Заштитен знак Ликовна Уметност Инспиративни Цитати 22 Платно Уметност Од Здраво Ангел, Бела Мат, Сребрена Рамка

Заштитен знак Ликовна Уметност Инспиративни Цитати 22 Платно Уметност Од Здраво Ангел, Бела Мат, Сребрена Рамка

DEN 927.20
Износ

Подготвена за презентација во рамка достапна во различни големини Заштитен Знак Ликовна Уметност "Инспиративни Цитати 22" Платнена Уметност Од Здраво Ангел, Бела Мат, Сребрена Рамка : Уметник : Здраво Ангел. Предмет : Текст. Стил : Современ. Спремен за бесење. Висок квалитет. Печатено со помош на giclee, што е напреден процес на печатење. Репродукциите практично не се разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери.

R

Им се допаѓа и на купувачите