.

.

Паметен и Секси Женски Совршен Деми Маица Градник, Стил СА1136А

Паметен и Секси Женски Совршен Деми Маица Градник, Стил СА1136А

DEN 271.04
Износ

Паметен И Секси Совршен Кабриолет Со Светло Обложен Градник за Маици (СА1136А). Мека од чаши до грб, со потпорна облога во чаши, украсни детали од тантела и ремени што се претвораат. Изработени од полиестер, најлон и спандекс. Контурната чаша со долна жица има мека лесна подлога за одржување на градите поддржани и давање тркалезна форма. Чипка преклопување на чаша има две коси пикадо за форма. Покриена еластична лента на дното на предната страна. Централниот, заоблен централен панел има мрежеста обвивка со сатенска лента и шарм на вештачки скапоцени камења. Страните и грбот се памучно-мек, двослоен микрофибер со покриена еластика на врвот и на дното. Нерастегнати, меки ремени од ткаенина напред, со изложена еластика одзади со прилагодлив пластичен хардвер. Пластичниот кабриолет хардвер на задните ремени ви овозможува да ги менувате ремените во вкрстен грб или оглавник. Ознаката е зашиена на долната страна на подлогата за куки и очи. Затворањето со кука и очи има мека подлога и обложен метален хардвер. Погледнете Ги Коментарите на Монтер подолу за бројот на куки. Паметен и Секси Женски Совршен Деми Маица Градник, Стил СА1136А.

R

Им се допаѓа и на купувачите