.

.

Француски Тост Момчиња Училиште Униформа Краток Ракав Пике Поло Кошула, Големини 4 - & Хаски

Француски Тост Момчиња Училиште Униформа Краток Ракав Пике Поло Кошула, Големини 4 - & Хаски

DEN 190.08
Износ

Францускиот Тост промовира самоизразување со Нашиот Пике Поло Со Кратки Ракави. Ова поло е создадено од удобна памучна мешавина од пике ткаенина со рамна плетена јака и нашата плоча со копчиња со потпис 3 со бисерни копчиња. Спарете го ова поло со вашиот омилен пар француски тост дно или обложете го за свој уникатен изглед. Француски Тост с / с поло. Пике изградба. 3-копче плакета. Ребрести манжетни. Училишни Униформи Од Колачињакиди. СКУ : ЛТГ01298БУР000140000000000.

R

Им се допаѓа и на купувачите