.

.

Примарен Челик Нерѓосувачки Челик Полиран Со Кубна Цирконија Мулти Влакно Со Продолжување Нараквица

Примарен Челик Нерѓосувачки Челик Полиран Со Кубна Цирконија Мулти Влакно Со Продолжување Нараквица

DEN 575.84
Износ

Прегрнете го луксузот и гламурот со оваа прекрасна нараквица со мрежести синџири. Изработена од издржлив нерѓосувачки челик оваа нараквица долга 6,5 инчи и широка 11 мм има пенливи тркалезни јасни кубни цирконски камења за прекрасна привлечност и безбедно се прицврстува со фенси затворач за јастог. Блескајќи со висока полирана завршница, оваа нараквица за продолжување од 1,5 инчи сигурно ќе импресионира.Метална Тежина : 8,23 Грама Тип на накит : Стил На Моден Синџир : Стил На Мрежеста Нараквица : Мулти Влакно Нараквица Завршница : Висок Полски Пол : женски затворач : Фенси Јастог Канџи Метал : Нерѓосувачки Челик Метална Боја : Бели Димензии : 6,5-инчен х 11мм, 1,5-инчен Лок.Детали за камен : Тип : Кубна цирконијаколор : Чиста Форма : Поставување На Тркалезен Накит : Предност вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Кина Нерѓосувачки Челик, Полиран, Фенси Јастог Канџи, Кубни Циркони, 1,5 Инчен Продолжување.

R

Им се допаѓа и на купувачите