.

.

Уникатен Разбој Марокански Внатрешен Надворешен Тепих Со Решетки Беж И Зелена Зелена Боја 5' 3 8 ' Правоаголник Геометриски Современ Совршен За Влез Во Гаражата На Д?

Уникатен Разбој Марокански Внатрешен Надворешен Тепих Со Решетки Беж И Зелена Зелена Боја 5' 3 8 ' Правоаголник Геометриски

DEN 3.33
Износ

Додадете допир на боја на надворешноста на вашиот дом со нашата Колекција на Отворено. Поставете го дизајнот на вашиот надворешен мебел, истовремено знаејќи дека имате силен и издржлив килим кој брзо ќе се исуши и ќе трае низ бурното време. Надворешната Колекција е направена во Турција на бујна Полипропилен. Овој килим е лесен за чистење, отпорен на дамки и не пролева. Зелена/5 '3 х 8' 0. Полипропилен. Машински Изработени. Област Килим. Турција. Семејна Соба; Домашна Канцеларија; Кујна; Трпезарија; Детска Соба; Спална Соба; Трем; Двор; Сончева Соба. 0,16 Инчи. Упатства за нега : редовно Вакуумирајте и чистете на самото место. Внатрешен/Надворешен. За да ги отстраните сите набори, превртете го килимот наопаку и превртете се во двете насоки, вршејќи притисок. Вашиот килим ќе лежи рамно за неколку дена. Сликите и димензиите на килимот се што е можно попрецизни. Димензиите и боите може малку да се разликуваат.

R

Им се допаѓа и на купувачите