.

.

Морски алатки Црвен геометриски принт декоративен полиестер фрла перница со ленена текстура

Морски алатки Црвен геометриски принт декоративен полиестер фрла перница со ленена текстура

DEN 595.20
Износ

Создадете кул крајбрежна околина во вашиот дом со декоративна морска перница од Е по дизајн! Црвената геометриска декоративна перница на Nantucket Sea беше дизајнирана да ја донесе софистицираноста и убавината на морето во вашиот дом d? Cor. Loveе го сакате чувството на оваа колекција и летната топлина што ќе ја донесе на вашиот декор. Овие перници се совршени за секоја спална соба, дневна соба, дневна соба или кој било мебел на кој му е потребен допир на стилска удобност! 18 x 18 инчи морска алатка Црвена геометриска печатење Декоративен полиестер фрлаат перница со ленена текстура.

R

Им се допаѓа и на купувачите