.

.

Авамо Жените Патуваат Багаж Водоотпорни Козметички Кеси Суво-Влажно Одвојување Пренослива Торба За Складирање Патент Дами Со Цврста Боја Рачка За Преклопување Чи

Авамо Жените Патуваат Багаж Водоотпорни Козметички Кеси Суво-Влажно Одвојување Пренослива Торба За Складирање Патент Дами Со

DEN 3.00
Износ

Спецификации : Тип : Торба За Организатор, Торба За Складирање, Козметички Кеси Модел : Торби За Складирањеоблик : Правоаголник Материјал : Полиестеркол : Црвена, Сина, Црна, Виолетова, Сива Големина На Производот : 25х10х17см/9, 84х3, 94х6, 69"Карактеристики : 1. Нашите кеси за складирање за козметика се направени од полиестерска ткаенина. Издржлив, отпорен на солзи, без мирис, дише, цврст, отпорен на влага, против мувла и еколошки. Дајте целосна заштита за вашите предмети. Промовира вентилација и ги штити вашите складирани работи од влажност, мувла и .2. Идеално е за чување сезонски предмети,козметички и дневни предмети. Пространа е за вашата козметика, лосион, крем за сончање итн.3. Нашата рачка за вреќи за складирање е шиење со посилна полиестерска нишка. Засилени шевови и задебелен материјалсе имплементираат и за дополнителна јачина, која може да издржи оптоварувања.4. Нашите големи кеси за складирање обезбедени со патент од нерѓосувачки челик од 1 начин ја отвораат торбата за складирање широко за поставување и отстранување, може да се користат подолг временски период. 5. Комплетот торби за складирање може да се користи за гардероба, плакар или полица. Таа е погодна за студентски дом, поткровје, подрум и спална соба. Исто така, дизајнот што се преклопува овозможува лесно складирање кога не се користи.Вклучен пакет : 1x Торба За Складирање (Други Додатоци Не Се Вклучени)Забелешка : 1. Ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-2 см поради рачно мерење.2. Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде мала различна од бојата прикажана на сликите. Надграден премиум материјал. Нашите кеси за складирање за козметика се направени од полиестерска ткаенина. Издржлив, отпорен на солзи, без мирис, дише, цврст, отпорен на влага, против мувла и еколошки. Дајте целосна заштита за вашите предмети. Промовира вентилација и ги штити вашите складирани работи од влажност, мувла и . Голем капацитет. Секоја козметичка кеса за складирање мери 25х10х17см/9, 84х3, 94х6, 69". Идеално е за чување сезонски предмети,козметички и дневни предмети. Пространа е за вашата козметика, лосион, крем за сончање итн. Засилена рачка. Нашата рачка за вреќи за складирање е шиење со посилна полиестерска нишка. Засилени шевови и задебелен материјалсе имплементираат и за дополнителна јачина, која може да издржи оптоварувања. Цврсти патенти. Нашите големи кеси за складирање обезбедени со патент од нерѓосувачки челик од 1 начин ја отвораат торбата за складирање широко за поставување и отстранување, може да се користат подолг временски период. Мултифункционална торба за складирање на преклопување. Комплетот торби за складирање може да се користи за гардероба, плакар или полица. Таа е погодна за студентски дом, поткровје, подрум и спална соба. Исто така, дизајнот што се преклопува овозможува лесно складирање кога не се користи.

R

Им се допаѓа и на купувачите