.

.

Чудесни флорали на „Ступел индустрии“ цветаат портокалово розово виолетова, 40, дизајнирана од Корина Капри

Чудесни флорали на „Ступел индустрии“ цветаат портокалово розово виолетова, 40, дизајнирана од Корина Капри

DEN 1.33
Износ

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Подготвени да висат - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Корина Капри. Чудни флорали цветаат портокалово розово виолетова.

R

Им се допаѓа и на купувачите