.

.

Стенли Фатма Антивибе Кадрирање Чекан, оз

Стенли Фатма Антивибе Кадрирање Чекан, оз

DEN 626.08
Износ

28ОЗ АВХ КАДРИРАЊЕ ХАМЕРСКУ : 327840станли [Фатмакс]Патентираната технологија за контрола на торзија-зафат го намалува ефектот на вртежниот момент врз зглобовите и лактите. Патентираната антивибе технологија ги минимизира вибрациите и шокот при удар. Магнетна карактеристика за почеток на ноктите за продолжен дофат и способност за заковање со 1 рака. Прецизно избалансирано-почувствувајте ја разликата. Фалсификувана челична конструкција од 1 парче за зголемена цврстина и издржливост.Точка Атрибутихед Тежина : 28 Мл. Тип На Лице : Тип На Канџи Со Мелено Лице : Должина На Канџи : 15-1/2 Инчи. Материјал за рачка : Челична Рачка Тип : Закривен Материјал За Глава : Челик 65 Предупредувањеканцер И Репродуктивна Штета www.P65 Warnings.ca.gov Карактеристики На Производот Дизајнирани Да ги намалат вибрациите и заморот на рацете. 20% поголем удар лице од стенли традиционалните чекани. Магнетен стартер за нокти за поставување на ноктите со една рака. Тесната канџа помага да се подобри искинувањето. Прецизност избалансиран. Стенли Алатки, 701 Е. Јопа Патот, Таусон, Мериленд, 21286. ©2013.

R

Им се допаѓа и на купувачите