.

.

Насловна Цврсти со трим Прачка Џеб Филтрирање На Светлината Завеса Во Собата, 56 36 Панели

Насловна Цврсти со трим Прачка Џеб Филтрирање На Светлината Завеса Во Собата, 56 36 Панели

DEN 399.20
Износ

Чиста и класична со поп боја, колекцијата на прозорци Мариса додава убав контраст на секој декор. Овој комплет од 2 парчиња е прикажан во лесен ткаен со контрастна лента во боја долж горната и долната граница. Горниот џеб одговара на прачки до 1. 5 " во дијаметар. Користете соло или со координативниот валанс.СКЛ Дома од сабота Најт Оод. носи личност, забава и талент во најинтимните простори во вашиот дом со производи кои се движат од додатоци за капење и завеси за туширање, до крпи, завеси и пошироко. Без разлика дали вашиот стил е оптимист и модерен, или класичен И пријатен, SKL Home обезбедува изглед за комплимент на речиси секој декор. Комбинирајќи 40 + години искуство, глобална инспирација за дизајн и премиум измислици, SKL Home продолжува да го води патот во домашните додатоци. Вклучува 2 нивоа на прозорци. Лесен ткаен со контрастна горна и долна граница. 1. 5 " дијаметар прачка џеб. Користете сам или со координирање валанс. 100% Полиестер. 56" х 36". Машинско перење.

R

Им се допаѓа и на купувачите