.

.

Жените на ворнер Ова Не Е Градник Маица Градник Стил-1593

Жените на ворнер Ова Не Е Градник Маица Градник Стил-1593

DEN 1.00
Износ

Градник За Маици што победи?т копаат или ѕиркаат. Ворнер Ова Не Е Градник кој содржи Систем За Сатенска Удобност, обвиткана долна жица покриена со луксузен сатен за да спречи копање и да обезбеди целодневна удобност. Градник за маици за целодневна удобност и супериорна поддршка. Уникатната обложена долна жица обезбедува удобност. Предни прилагодливи ремени за истегнување за персонализирано вклопување. 3 колона, 2 ред кука и затворање на окото назад. Мек, растеглив микрофибер.

R

Им се допаѓа и на купувачите