.

.

Перница Покритие Ресел Перница Капак Перница Раб Софа Фрли Перница Боемски За Домашна Декорација, 45* Бела 1

Перница Покритие Ресел Перница Капак Перница Раб Софа Фрли Перница Боемски За Домашна Декорација, 45* Бела 1

DEN 447.68
Износ

Спецификација : Категорија На Производи : Навлака За Перница/Перница Стил : материјал за палто во етнички стил : Кадифени применливи места : дневна соба, спална соба, работна соба, отворено, бања, балкон, комерцијални места стил : Како што е прикажано големина : Достапни Се Различни големини карактеристика : 1 : Совршен За свадба, Божиќ, Нова година, декорација и секојдневна употреба, бидејќи без разлика каде е поставен, може да создаде топла и празнична атмосфера.2 : Дизајн : Мазен невидлив патент, затворање со соодветен засенчен невидлив патент, елегантен изглед, лесен за вметнување и миење. Перница за истегнување која брзо се опоравува кога е компресирана.3 : Уникатна удобност : топло во зима и ладно во лето. Тоа носи модерно минималистичко чувство во вашиот кревет.4 : Опсег на примена : погоден за вашата дневна соба и спална соба. Канцеларија, автомобил, итн. Пријателска за кожата и неодолива удобност, совршена за вас и вашето семејство. Удобноста додава на декор на животната средина.Список на производи : 1*1 комплет навлаки за перници забелешка : 1. Ве молиме внимателно потврдете ја големината пред да ја купите, за да можете да го доживеете производот! Ви благодариме за разбирањето и поддршката.2. Бидејќи секој компјутерски монитор е различен, бојата на сликата може да биде малку поинаква од вистинскиот производ.3. Сите производи се мерат рачно, ве молиме дозволете 0,5 - 1 инчна грешка.4. Топол потсетник, овој производ не содржи перници или полнила. Совети За перење : пред употреба, измијте го производот со ладна вода за да го измиете лебдечкото крзно. Машинско перење ладна вода одделно, само нежно циркулира, без белење, сушење, не железо. Надворешна внатрешна и канцелариска употреба : семејни игри, кампување, декорација на автомобил; декорација на мебел од тераса, употреба на канцелариски одмор, употреба на канцелариски стол, употреба во сала за состаноци итн. Направете активности на отворено и канцелариски живот посреќни и поудобни. Здравје и заштита на животната средина : користење на висококвалитетни материјали, удобни и дебели. Здрав и без мирис. Секој со различна шема, украсете ја вашата дневна соба и направете ја вашата дневна соба да изгледа поубаво. Доколку имате какви било прашања, слободно контактирајте не.

R

Им се допаѓа и на купувачите