.

.

Shortsенски шорцеви за жени во Avia со кратка лагер, големини XS - xxxl

Shortsенски шорцеви за жени во Avia со кратка лагер, големини XS - xxxl

DEN 383.84
Износ

Модата се среќава со функцијата со шорцеви за трчање на Авиа. Петал мек, со вграден краток краток преглед, овие активни шорцеви нудат удобна ткаенина за вклопување и влага за да ви помогне да бидете ладни и суви, без разлика дали имате 5к или грешки. Високата еластична лента за половината обезбедува безбедно вклопување и страничните џебови се совршени за зачувување на вашите најважни работи. Материјал : 86% полиестер/14% полиестер; Лагер : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Active. Подигање и инсејм : високи; 3 ”inseam. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината. Ockебови : Две џебови од страничен спој. Карактеристики : ткаенина за влага за да ви помогне да ве олади и суви; ливче полите; Вграден краток преглед за удобност и покриеност. Shortsенски водење шорцеви со кратка лагер од Авиа.

R

Им се допаѓа и на купувачите