.

.

Детална индустрија за детална мапа Тампа Беј Флорида сидро симбол 40, дизајн од Лил Руе

Детална индустрија за детална мапа Тампа Беј Флорида сидро симбол 40, дизајн од Лил Руе

DEN 1.33
Износ

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата Мисаки, а потоа исечете ги раката и го истегнуваме секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 30 x 1,5 x 40 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . уметнички дела се однесуваат на : симбол; Сидро; Санкт Петербург, мапа, Флорида. Дизајн од Лил Руе.

R

Им се допаѓа и на купувачите