.

.

Класични клинови за пета од дрво од дрво

Класични клинови за пета од дрво од дрво

DEN 2.00
Износ

Овие клинови од страна на Brinley Co. се одликуваат со врвни велур на велур со класични тркалезни прсти и мали спротивставени рангирани клинови потпетици. Подложните табани и лесен дизајн за влечење создаваат удобно вклопување за целодневно носење. Висина на пета : 2-инчен. Тип на пета : клин. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : Среден. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Фаукс велур. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

R

Им се допаѓа и на купувачите