.

.

Контактирајте ги бебето девојчиња со кратки ракави, 3-пакувања, големини на новороденчиња

Контактирајте ги бебето девојчиња со кратки ракави, 3-пакувања, големини на новороденчиња

DEN 127.68
Износ

Контактирајте го Body Bodye Bodyeve на Baby е инспирирана суштинско значење што ја одржува нејзината удобна цел ден. Изработено од 100% супер мек памук, оваа три пакувања на каросерии има светли и смели графички дизајни и отпечатоци. Идеално со пар панталони, но и тие се одлични сами за дремење, играње или само дружење. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : три каросерии. Fit : Snug Fit. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер со затворање на предвремено. Ockебови : Ништо. Карактеристики : мешавина од отпечатоци и графика; Супер-меко чувство. Памучен каросерија 3-пакет за девојчиња од бебе од контакт бебе.

R

Им се допаѓа и на купувачите