.

.

Солидни џегингс на девојки на Garanimals Toddler

Солидни џегингс на девојки на Garanimals Toddler

DEN 374.24
Износ

Време за ажурирање на гардероба. Да започнеме со ладни, удобни џегинг од гаранимали кои имаат мешавина од памук и ткаенина за истегнување. Овие Jeggings лесно се движат со вашето девојче за дете и се комбинираат со нејзините слатки омилени гардероба, како што се врвовите на гаранималите и маичките. Исклучиво на и. Повлечен стил. Еластична половината. 69% памук/27% полиестер/4% спандекс. Машина за перење. Увезени. Девојки за девојчиња за девојчиња од geggings од Гаранималс.

R

Им се допаѓа и на купувачите