.

.

Д-Р Брит Природен Миење На Устата Без Алкохол За Деца, Бери, Оз

Д-Р Брит Природен Миење На Устата Без Алкохол За Деца, Бери, Оз

DEN 127.68
Износ

Малите насмевки ќе сакаат да го прскаат вкусниот д-Р Брит природен бери-вкусен спреј за уста. Добрината на бобинки безбедно за голтање го освежува здивот и помага во борбата против шуплините, истовремено поттикнувајќи здрави непца со витамин Ц и негување со кокосово масло. EWG Верификуван Ewg; без Алкохол; природен и органски; со витамин ц, кокосово масло и алое вера.

R

Им се допаѓа и на купувачите