.

.

Едноставно Дејзи ,, Zentangle 4, кујнски пешкир за цвеќиња, розова

Едноставно Дејзи ,, Zentangle 4, кујнски пешкир за цвеќиња, розова

DEN 246.24
Износ

Размачкајте го вашиот дом декор со интригантно празнична празнична колекција на кујнски пешкири на кубанот. Овие живописни дизајни ќе ја прифатат вашата кујна во карактеристична тропска атмосфера што сигурно ќе ја обожавате! Едноставно Дејзи, 16 x 25 инчи, Зентангл 4, кујнски пешкир за цвеќиња, розова : деоратив. Вкусни и забавни дизајни. Машина за перење.

R

Им се допаѓа и на купувачите