.

.

Лаура Girlsли Девојки Тока Кука И Јамка Подножје Сандали-Фуксија Мултиколор, 10

Лаура Girlsли Девојки Тока Кука И Јамка Подножје Сандали-Фуксија Мултиколор, 10

DEN 0.33
Износ

Лаура Todли Дете Девојки Тока Кука и Јамка Подножје Сандали. Сандалите со стапала на овие девојки се идеални за пролетни и летни излети, забави и состаноци за играње. Овие сандали обезбедуваат удобност и свежина, можете само да се лизнете на овие удари и да бидете подготвени за денот. Овој дизајн со отворени прсти им нуди на вашите деца најдобра удобност, совршена за плажа, базен, секое секојдневно склопување пролет или лето. ШАРЕНИ : Забавен дизајн, совршен за секојдневни прилики. УДОБНОСТ : Одлична удобна подлога за влошки, совршена за долги настани. ЛЕСНО НОСЕЊЕ : затворањето На Бравата, Куката и јамката е безбедно и ветре за ставање!. ИЗДРЖЛИВ : Овие Ќе Траат преку абење. ВИСОКОКВАЛИТЕТНО : Изработено имајќи ја предвид удобноста на вашите деца.

R

Им се допаѓа и на купувачите