.

.

Виго артишок срца, Оз

Виго артишок срца, Оз

DEN 124.48
Износ

Виго артишок срцата го прават без напор да уживаат во оваа вкусна медитеранска специјалност. Бујните срца се спакувани подготвени за сервирање. Послужете ги пржени или додајте ги како вкусен додаток на обичните салати, натопи, омлети, садови за тестенини, месо од скара или антипасто ленти. Виго артишок срца : Медитерански специјалитет. Кошер.

R

Им се допаѓа и на купувачите