.

.

Brinley Co. женска удобна пена Еспадрил клин сандала

Brinley Co. женска удобна пена Еспадрил клин сандала

DEN 271.84
Износ

Уживајте во сонцето во Calisa од Brinley Co. Оваа искривена страшна сандала има еластични горе за флексибилно вклопување и удобна пена од 7 мм ™ подножје за дополнителна поддршка. Ниска потпетица од клин, завиткана во плетенка Еспадрил, го усовршува дизајнот. Висина на пета : 1 1/2-инчен. Тип на пета : Клин клин. Висина на платформата : 1-инчен. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Повлечете. Тип на каиш : Мулти -стрип. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : направено од човекот. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 7 мм удобна пена. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

R

Им се допаѓа и на купувачите