.

.

Mohawk Home Cotton Cotton Reversible Bath Mat, Fiesta Colbalt, 1 '5 2'

Mohawk Home Cotton Cotton Reversible Bath Mat, Fiesta Colbalt, 1 '5 2'

DEN 415.84
Износ

Вечен фаворит во бањата, овој реверзибилен памучен килим за сечење/јамка се нуди во широк спектар на нијанси. Текстурите со рачно ширење, машини што се перат и цврста боја создаваат позитивни атрибути за овој килим со тежина. Двете меки и електрични палети се достапни, со што овој траен килим е одлична опција за простории надвор од бањата. Плишан дизајн : Дебелиот машина за затегната машина има ултра-меко раскошно чувство во најразлични разноврсни богати бои кои можат да бидат беспрекорно интегрирани во кој било простор за бања или спа . Природни материјали : Трајни 100% памучни површински влакна со реверзибилна поддршка е Одлично за секојдневна употреба . кадифен куп : купот со висок профил нуди луксузно густо и раскошно меко чувство под нозете, што носи раскошна здружение на секој простор за бања . Лесна грижа и чиста : Лесна за чиста површина го задржува овој килим за бања Атрактивно за следните години. Едноставно празнете редовно и машинско миење одделно со употреба на ладна вода и благ детергент. Користете само белило што не е хлор кога е потребно. Линија суво или суво суво ниско поставување . машината е затегната.

R

Им се допаѓа и на купувачите