.

.

Пауел Мебел Прилагодлива Висина Вртливата Столица

Пауел Мебел Прилагодлива Висина Вртливата Столица

DEN 2159.84
Износ

Карактеристики : - Лесно дајте и на секоја просторија поп боја. - Уникатен, современ додаток во вашиот дом. - Прилагодлива висина. Рамка Материјал : - Пластика/Акрилик. Основна Боја : - Хром. Материјал На Седиштето : - Пластика/Акрилик. Стил (Стар) : - Современ. Стил На Седиште : - Кофа. Боја На Седиштето : - Сина/Портокалова/Розова. Вртливата : - Да. Прилагодлива Висина : - Да. Вклучен Потпирач За Нозе : - Да. Тип На Нога/Основа : - Пиедестал. Тип На Грб На Седиштето : - Полн грб. Димензии : Вкупна Висина-Врвот До Дното : -33". Вкупна Максимална Висина-Врвот До Дното : -42". Вкупна Ширина-Од Страна На Страна : -17.75". Вкупна Длабочина-Напред Кон Назад : -15". Вкупна Тежина На Производот : -20,2 фунти. Висина На Седиштето-Подот до Седиштето : -24". Pw6085 Карактеристики Лесно и даваат на секоја просторија поп боја. Уникатен, современ додаток во вашиот дом. Прилагодлива висина. Рамка Материјал : Пластика/Акрилик. Основна Боја : Хром. Материјал На Седиштето : Пластика/Акрилик. Стил (Стар) : Современ. Стил На Седиште : Кофа. Боја На Седиштето : Сина/Портокалова/Розова. Вртливата : Да. Прилагодлива Висина : Да. Вклучен Потпирач За Нозе : Да. Тип На Нога/Основа : Пиедестал. Тип На Грб На Седиштето : Полн грб. Димензии Целокупната Висина-Врвот До Дното : 33". Вкупна Максимална Висина-Врвот До Дното : 42". Вкупна Ширина-Од Страна На Страна : 17.75". Вкупна Длабочина-Напред Кон Назад : 15". Вкупна Тежина На Производот : 20,2 килограми. Висина На Седиштето-Подот до Седиштето : 24".

R

Им се допаѓа и на купувачите