.

.

Женски Костими За Капење Женски Костими За Капење Врвни Ретро Печатени V Вратот Врвни Костими За Капење За Лето

Женски Костими За Капење Женски Костими За Капење Врвни Ретро Печатени V Вратот Врвни Костими За Капење За Лето

DEN 2.00
Износ

Женски Костими За Капење Врвни Ретро Печатени V Вратот Врвни Костими За Капење За Летаможеме да гарантираме дека целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да има разлики во тоа како се појавува стилот за време на абењето. Ова зависи од други физички променливи, на пр.лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн.Специфики на предметот : Сезона : Лето : Женаматеријал : Полиестердекорација : должина На Необлекување : должина На Кратки Ракави : Јака Без Ракави : Тип На Тркалезна шема На вратот : Печатен Стил : Базенлуета : Лабаво што добивате : 1 Х Топфеатура : Л Специјален печатен дизајн.л изработен е од висококвалитетни материјали, издржлив за секојдневно носење!л ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе.л Круг вратот, без ракави, лабава.Л Погоден За носење пливање.Забелешка : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е само илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на примениот предмет.●Табела Со големини+ : Големина : С Биста : 73см/28.74 "Половината : 69см/27.17". Големина : М Биста : 77см/30.31 "Половината : 73см/28.74". Големина : Л Биста : 85см/33.46 "Половината : 81см/31.89". За Големината : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL. Костим За Капење За Жени,Женски Костими За Капење, Покривање Костими за Капење За Жени, Женски, Костими За Капење Жени, Прикривање За Костими За Капење За Жени. Повод : Најдобри Празнични Подароци за Мама, Сопруга, Девојка или Жени Што ги Сакате. Совршен за Тропски Одмори, Лето, Плажа И Базен, Меден Месец, Крстарење. Ве молиме погледнете ја нашата Детална Табела со Големини под описот на производот Или Последната Слика На Производот пред Да Ја Купите.

R

Им се допаѓа и на купувачите