.

.

Хадсон Бебе Новороденче И Мало Девојче Памучни Фустани со Долги Ракави 2пк, Винтерленд, Мало Дете

Хадсон Бебе Новороденче И Мало Девојче Памучни Фустани со Долги Ракави 2пк, Винтерленд, Мало Дете

DEN 303.84
Износ

Хадсон Бебе Памучни фустани се совршена облека за вашето мало девојче. Одликувајќи се со симпатични отпечатоци и ленти, нашите фустани се одлични тимови за специјални прилики, бидејќи се модерни и удобни за носење на бебето. Нашите фустани се изработени со врвни ткаенини и најзгодна конструкција за лесно вклучување и лесно исклучување. Хадсон Бебе Новороденче И Мало Девојче Памучни Фустани со Долги Ракави 2pk, Винтерленд е одличен детски најважен комплет за вашето малечко. Бебето Хадсон нуди најширок асортиман Во Божиќна облека, Божиќни облеки и џемпери, Божиќни Пижами, Божиќни ќебиња и ќебиња за фрлање И Божиќни чорапи. Нашиот огромен асортиман на производи за бебиња, мали деца и деца создава одлични полначи за чорапи за целото семејство. Комплетот вклучува координативни фустани. Направено со 100% памук. Мека, нежна и удобна на кожата на бебето. Оптимално за секојдневна употреба. Достапен, висококвалитетен пакет со вредност.

R

Им се допаѓа и на купувачите