.

.

Велигден Елек Комплет Жена 10-14

Велигден Елек Комплет Жена 10-14

DEN 3.33
Износ

Комплет За празнични Велигденски Елеци доаѓа со лента за глава за зајаче со кадифени уши обложени со розова боја и елек во велигденски бои! Едноставен начин да изгледате посебно За велигденските настани! Женски големи/екс големи одговара големини 10-14. Велигден Елек Комплет Жена 10-14.

R

Им се допаѓа и на купувачите