.

.

Премиум 29 64 Општа Намена Кобалт Работник Должина Вежба

Премиум 29 64 Општа Намена Кобалт Работник Должина Вежба

DEN 1.00
Износ

• Големина На Дупчалка (Инч) : 29/64 "• Агол На Точка На Дупчење( Степени) : 135• Материјал За Дупчалка : Кобалт• Завршна Дупчалка/Облога : Златна Завршница• Тип На Флејта : Спирала• Насока На Сечење : Десно• Тип На Стебло : Директно• Течност За Ладење Преку : Не• Тешка• Сплит точка STM Премиум 118085 29/64 " Општа Намена Кобалт Работник Должина Вежба.

R

Им се допаѓа и на купувачите