.

.

Примарни Сребрени Сребрени Обетки Со Обрач

Примарни Сребрени Сребрени Обетки Со Обрач

DEN 384.00
Износ

Завиткајте се во убавината со овие прекрасни завиткани обетки со обрач. Изработени од квалитетно сребро овие обетки со обрач од 20х21мм имаат дизајн завиткан со јаже. Со затворачи за жица и спојка, овие обетки остануваат удобно на вашите уши.Метална Тежина : 1,90 Грама Накит Тип : Фино Обетка Тип : Завиткани Обетки Со Обрачродот : женско затворање : Седло Метал : Сребрена Сребрена Боја : Бели Димензии : 20мм х 21мм, 3мм дебела лесна тежина вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја на Потекло : Тајланд Стерлинг Сребро, Шупливи, Жица и Спојка.

R

Им се допаѓа и на купувачите