.

.

Рејнолдс Завиткајте Континуиран Филм За Храна За Храна, Во ролна, Јасно

Рејнолдс Завиткајте Континуиран Филм За Храна За Храна, Во ролна, Јасно

DEN 3.33
Износ

Долготрајните ролни обвивка за храна се економичен избор. Пластичната фолија помага да ја одржите вашата храна свежа. Користете го во вашата кујна за чување и заштита на храната. Рејнолдс Завиткајте Континуиран Филм За Храна За Храна, 12 во ролна х 1000 стапки, Јасно.

R

Им се допаѓа и на купувачите