.

.

Замена на ременот за Трактори, 5 8 од 3 8; 3019-2859

Замена на ременот за Трактори, 5 8 од 3 8; 3019-2859

DEN 2.33
Износ

Нов Комплетен Трактор 3019-2859 Појас Компатибилен Со/Замена За Универзални Производиопис : Белешка : 5/8 "до 190 3/8" Џон Дир - X320 Косилка За Јавање, X324 Косилка За Јавање, X500 Косилка За Јавање, X520 Косилка За Возење, X534 Косилка За Јавање, X540 Косилка За Јавање Универзални Производи 100% Нови Резервна Единица Изградена За Исполнување На Спецификациите На Оем. 1-годишна гаранција ве штити по купувањето. Фабричките директни цени без ознака за посредник даваат исклучителна вредност.

R

Им се допаѓа и на купувачите