.

.

Атлетски дела Машки плетени џогери, 2-пакувања, големини S-5XL

Атлетски дела Машки плетени џогери, 2-пакувања, големини S-5XL

DEN 1032.00
Износ

Да дневно или да трчаме? Како за обајцата! Без оглед на вашите планови, вие сте опфатени со овој дво-пакет на плетени џогерни панталони од атлетски дела. Изработени во удобна ткаенина, овие машки џогери имаат три џебови за да помогнат да се носат најважните работи кога сте во движење и се истакнуваат со заоблена нога и активно вклопување - совршени за кога сакате да се залепите и да се одлучите за тренингот .. или само да започнете назад и опуштете се. Материјал : 96% полиестер/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 панталони со џогер. Големина : Моделот е 6'1 '' и носи големина M. Fit : Active Fit. Затворање : Повлечете стил со еластична лента за половината за дополнителна удобност. Ocketsебови : 2 предни џебови, 1 задниот џеб држете ги најважните работи. Карактеристики : вратоврска за влечење; плетено тело. Машки плетени панталони со џогер од атлетски дела.

R

Им се допаѓа и на купувачите