.

.

Марк Менс Шерпа наредена џемпер од џемпер од руно - сина медиум

Марк Менс Шерпа наредена џемпер од џемпер од руно - сина медиум

DEN 560.00
Износ

Оваа одлична и спортска јакна за средна тежина на Marqt Mens има мека џемпер руно надворешна обвивка со обвивка за шерпа и активен изглед. Мек џемпер руно надворешно со поли -трим; Мека постава за Шерпа; Две странични џебови од патент и еден горен џеб за патент на градите.

R

Им се допаѓа и на купувачите