.

.

Време на одмор монограм стакло Божиќно украс, буква n

Време на одмор монограм стакло Божиќно украс, буква n

DEN 1.00
Износ

Додадете личен допир на вашето дрво кога го украсувате со овој празничен одмор монограм монограм стакло Божиќно украси. Украсена со црно -бел лак, овој украс има голема буква "N. " Додадете ја на вашето внимателно украсено дрво или вметнете го во уникатна сезонска декорација како венец или центар за маса. Има прицврстена јамка на врвот, така што е лесно да се прикаже каде било дома или канцеларија. Направено од трајни материјали, овој украс ќе стане негувана ставка што можете да ја користите од година во година. Бидете сигурни да ги проверите сите радосни Божиќни украси од време на одмор, како надувување на ликови, трепкачки светла, шарени венци и многу повеќе. Прославете го најубавото време во годината со овој празник Монограм стакло Божиќно украс. Време на одмор Монограм стакло Божиќен украс, буква "n" : Забавен и празничен стаклен украс. Ја карактеризира буквата "n". Украсен со црно -бел лак. Додадете во зачудувачка сезонска декорација. Би направил прекрасен подарок. Приложената јамка на врвот го олеснува прикажувањето. Изработени од трајни материјали. Препорачано само за украси во затворен простор. Проверете ги сите радосни божиќни украси од време на одмор како надуени карактери, трепкачки светла, шарени венци и многу повеќе.

R

Им се допаѓа и на купувачите