.

.

Reebokенски женски плус големина на џогери во боја

Reebokенски женски плус големина на џогери во боја

DEN 3.00
Износ

Од тренингот до следната дневна сесија .. Вие сте покриени со џогери во боја на руно на Рибок. Мека, удобна и разноврсна, овие џогери за влечење имаат силуета на ногата за класично вклопување со еластична лента за половината и влечење за да се прилагодат на ваш вкус. Спарете ги овие џогери со омилената качулка или долги ракави и подготвени сте да работите пот или да започнете и да се опуштите. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. Вклопување : опуштено вклопување; Заштитена нога. Подигање : високи. Затворање : Повлечете стил со еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : 2 странични џебови имаат најважни работи. Карактеристики : Врза за влечење. Plusенски плус џогери во боја од Рибок.

R

Им се допаѓа и на купувачите