.

.

Подобри домови и градини Цврст црвен најлон затворен килим за бања, 24 x60

Подобри домови и градини Цврст црвен најлон затворен килим за бања, 24 x60

DEN 0.33
Износ

Колекцијата на „Better Homes & Gardens Solid Nylon Bath Rug“ е произведена во Скотсборо, Алабама од килими со Maples користејќи стандард што е предаден од генерација на генерација. Секоја килим е направена со мека, бујна најлонска исечена изградба која ќе се чувствува одлично на нозе после долг ден. Овие килими се машини што се мијат и нивната поддршка од латекс отпорен на лизгање ги одржува во место без лизгање. Класичното цврсто вртено килим совршено координира со цврстата контура и дополнителни големини на килим. Килимите се достапни во цврста лента од 20 "x32", цврста 24 "x40" и цврст двоен мијалник од 24 "x60". Комплетите за килими со две парчиња се продаваат одделно. Колекцијата доаѓа во 9 бои. Нашата подобра колекција за бања за бања и градини е фабрички овластена. Подобри домови и градини Колекција на килими за бања : Сертифицирана фабрика. 100% меко најлонско предиво. Изградба на директно исечен куп. Поддршка од латекс отпорен на лизгање. Машина за перење. Достапно во 9 бои, вклучувајќи балтичко сино, светло сина, сива, зелена, виолетова, црвена тен, бела и жолта боја. Повеќе големини на располагање, вклучувајќи килими за бања во 20 "x32" и 24 "x40", килим на контура и тркач во 24 "x60". 2 парчиња сетови продадени одделно.

R

Им се допаѓа и на купувачите