.

.

Империјал Доормат, 30 48

Империјал Доормат, 30 48

DEN 0.33
Износ

Издржлив, но сепак топол и привлечен, овој монограмиран доормат е атрактивен, но сепак функционален додаток на кој било декор на домот. Направено од тешка гума и природен кокос што ги чистат чевлите чиста, овој еластичен доормат ја апсорбира влагата и стои до сообраќајот на нозете. Вакуум, избришете или лесно црево чисто и оставете да се исуши. Преголема големина за да обезбеди поголема покриеност. Толерантни за сите сезони, во боја и временски услови. Издржлив кокос што ги чисти чевлите чисти.

R

Им се допаѓа и на купувачите